אודות

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה :)
אודי ליפשיץ, מהנדס בוגר הטכניון בן לפרופסור בטכניון ואמא מנהלת בית ספר החל לתת שיעורים פרטיים מיד בסוף לימודיו בטכניון.
תוך זמן קצר מאוד מספר התלמידים שהגיעו לאודי היה כה גדול שאודי הבין שצריך לייעל את שיטת העבודה. אז נפתח הסניף הראשון של מתמטיקס בקרית מוצקין.
באורח פלא המורה הראשון שהגיע להתראיין עבור משרת הוראה במתמטיקס היה ארתור קוגן, מהנדס בעל תואר שני בהוראת המדעים מהטכניון שלימים הפך לשותפו של אודי בניהול רשת מרכזי הלימוד מתמטיקס. תוך זמן קצר נפתח סניף נוסף במרכז הכרמל ולאחריו צצו שני סניפים נוספים ברמת ישי ובנתניה. מאז תלמידים רבים פוקדים את הסניפים.
אודי ליפשיץ, המייסד של רשת מרכזי הלימוד מתמטיקס
ארתור קוגן, השותף של אודי בניהול הרשת

 

השיטה

כסטודנט בטכניון התקשה אודי להישאר מרוכז בהרצאות וגילה כי בטכניון קיימת ספריית וידאו ובה מוקלטים המרצים הטובים ביותר. את רוב התואר העביר אודי בספריה ושנים לאחר מכן החל להקליט את עצמו מסביר את כל הנושאים במתמטיקה לתיכון ולחטיבה. במהרה ארתור הצטרף לאודי בצילום הסרטונים במתמטיקה ובפיזיקה.

הסרטונים נהיו שם דבר בסניפי מתמטיקס. בתוך הסרטונים החומר מוסבר בצורה כל כך ברורה שגם התלמיד שהכי מתקשה במתמטיקה לפתע מגלה שהמקצוע קל ואפילו מהנה! 

הסרטונים מתעדכנים כל הזמן עם טיפים חדשים והכל כמובן לפי ההוראות של משרד החינוך. 

היום

בשל מגיפת הקורונה ארתור ואודי הבינו שהגיע הזמן לשווק את הסרטונים הייחודיים כל כך של מתמטיקס ברשת. עכשיו אתם יכולים להינות מטובי המורים בארץ אצלכם בבית במחיר מגוחך.

 

בהצלחה,

אודי וארתור